Oblékněte svůj dům do nového kabátu!

Obsah článku:
  1. Twinner
  2. Fasádní barvy
My lidé nosíme oblečení, zvířata a mají srst a domy mají fasády. A protože i ve stavebnictví vznikají „módní trendy“ tak i současné stavby a fasády mají svůj určitý styl a v pozdějších letech budou považovány za odraz doby, tedy přesně tak jako jsou považovány domy třeba z 19. století. Fasádní omítka však není pouze pro okrasu, i když to většinou bývá důvodem, proč si majitelé domů nechávají udělat nové fasády. Přece se na tu oprýskanou hrůzu nebudou koukat! Už si, ale neuvědomují, že nelibý vzhled je nejmenší problém. Hlavním úkolem fasád není „pouhé“ zdobení, ale především zvuková a tepelná izolace, která obyvatele domu ochrání před přírodními vlivy. Kvalita fasády se stále zvyšuje díky stále rostoucímu tlaku na snížení energetické náročnosti staveb a přísným kritériím pro hospodárnost objektů. Takže když mluvíme o fasádách, máme na mysli celé systémy. A s těmi nejkvalitnějšími zateplovacími systémy můžete docílit až 40% úspory na energiích. Pokud máte zájem o stavební systémy, pak se s důvěrou obraťte na společnost EXTHERM. Ta má pro Vás připravenou širokou nabídku stavebních systémů všeho druhu. Její výrobky se vyznačují kvalitou zaručovanou certifikáty kvality, jednoduchostí aplikace a snadnou zpracovatelností.

Twinner

Jedná se o sendvičové uspořádanou tepelně a zvukově izolační desku, která se skládá z izolačního jádra z grafitové izolace EPS F a z krycí vrstvy, která je tvořená izolační minerální fasádní deskou konstantní tloušťky 30 mm. Jsou dodávány jako běžné desky, zakládací a rohové profily.

Fasádní barvy

Společnost EXTHERM Vám nabízí širokou paletu barev fasád. Například EXTHERM silikonová fasádní barva je použitelná jak do exteriéru tak i do interiéru. Tato silikonová fasádní barva je vysoce paropropustná, vodoodpudivá a také odolná vůči znečištění. Skladba nátěru obsahuje první vrstvu EXTHERM univerzální penetrace pod fasádní barvu a 2. a 3. vrstvu EXTHERM silikonovou fasádní barvu.

Publikováno: 08. 11. 2012

Kategorie: Stavba

Autor: Alena Procházková