Skutečně odborná pokládka podlah

Naše společnost se věnuje odborné pokládce podlahových krytin a jejich následné údržbě. Díky mnohaletému působení na trhu a stovkám realizovaných zakázek máme otestovány kvalitní výrobce podlah a klientům vždy dodáváme pouze takovou podlahovou krytinu, kterou máme osobně vyzkoušenou. Samozřejmě jsme schopni položit také podlahovou krytinu klientem dodanou. Zakázky realizujeme v Praze a okolí do 40 km, naši odborní podlaháři jsou k dispozici pro domácnosti i komerční prostory.

Úvodní konzultace

Úvodní konzultaci na místě realizace zakázky nabízíme zdarma stejně jako zaměření prostor a položkovou kalkulaci prací. Kromě odborné pokládky podlah naše podlahářství samozřejmě poskytuje také službu vyrovnání podkladu před pokládkou a případný odvoz s ekologickou likvidací původní podlahové krytiny.

Pokládka a realizace litých podlah

Lité podlahy jsou pevné a snesou i výraznou zátěž. Řadíme sem podlahy cementové, epoxidové, anhydritové, polyuretanové a kamenné koberce. Používají se v místech, kde je velký provoz, a většina z nich může být použita jak v interiéru, tak v exteriéru. Najdou využití v průmyslových a montážních halách, skladech, administrativních centrech, garážích nebo na chodbách bytových domů. Často jsou používány jako podkladová plocha pro položení podlahové krytiny jako je linoleum, marmoleum, vinylová nebo dřevěná podlaha, korek, parkety i dlažba. Poslední dobou najdou uplatnění i jako vlastní podlaha a nové technologie přinesly širokou škálu barev a designů litých podlah. Zejména epoxidové, polyuretanové a anhydritové podlahy dokáží v interiéru zázraky a jejich barevná škála a možnost tvoření designu si nijak nezadá s linoleem, marmoleem nebo dlažbou.

Snadné čištění a zdravotní přístupnost

Díky absenci spár se lité podlahy snadno a rychle čistí a zejména epoxidové a polyuretanové podlahy jsou vhodné i pro nemocnice, zdravotnická zařízení, výrobny potravin, kuchyně i jídelny. V interiérech bytů a domů jsou skvělým řešením pro alergiky či astmatiky i malé děti. Ideální volbou jdou tehdy, pokud máte podlahové vytápění. Pokud se rozhodnete pro realizaci lité podlahy, svěřte ji odborníkům. Naše firma vám kvalitně a v nejkratším možné čase zhotoví kvalitní litou podlahu přesně podle vašeho přání bez ohledu na to, zda se jedná o podklad pro položení svrchní podlahové krytiny nebo svrchní podlahovou vrstvu.

Kontakty

V případě jakýchkoli dotazů nebo zájmu o konkrétní konzultaci se na nás neváhejte obrátit na telefonu +420 732 653 601, mailové adrese info@podlahygroup.cz nebo skrze kontaktní formulář na webu.

Publikováno: 07. 11. 2019

Kategorie: Interiér

Autor: Alena Procházková