Vybavení

Střešní okna přivádí světlo a vzduch do interiéru

Kyvná střešní okna otevírající se podle středové osy a výklopně-kyvná střešní okna vyklápějící se podle horní osy jsou oblíbenými prosvětlovacími prvky interiérů půdních prostor zpravidla přestavěných na bytovou jednotku. Hlavním účelem pořizování střešních oken je přívod světla a vzduchu do interiéru půdních bytů. Do prostor obývacího a dětského pokoje a ložnice jsou zpravidla aplikována střešní dřevěná okna a do prostor kuchyně a koupelny jsou z důvodu vyšší vlhkosti vhodná střešní plastová okna. Oblíbená jsou i střešní okna luxusnějšího provedení, a to hliníková. Neopominutelným příslušenstvím střešních oken jsou venkovní markýzy nebo rolety zajišťující ochranu před teplem a vnitřní žaluzie nebo rolety plnící zatemňovací či dekorační funkci.

dřevěné střešní okno AVX

dřevěné střešní okno AVX

Hledáte spolehlivého výrobce a prodejce střešních oken? Na našem trhu najdeme mnoho dodavatelů dřevěných, plastových a hliníkových střešních oken. Ale který je ten pravý, jež uspokojí veškeré Vaše představy a potřeby k maximální spokojenosti.

plastové střešní okno APX

plastové střešní okno APX

SAT JAM s.r.o.

Kvalitní, spolehlivá a praktická dřevěná a plastová střešní okna Satjam Vám nabízí spolehlivý výrobce a prodejce společnost SAT JAM s.r.o. s obchodními středisky v Ostravě, Brně, Úvalech u Prahy, Hradci Králové, Ústí nad Labem, Českých Budějovicích a výrobním závodem v Písečné. V nabídce této společnosti dále najdete lemování oken, oplechování oken, zatemňovací a zastiňující rolety a venkovní markýzy.

Moderní a vysoce funkční řešení pro půdní byty a prostory představují jedinečná střešní okna SATJAM Aura z modelové řady AVX 700/800 a APX700, jež vynikají nadprůměrnými tepelnými a technickými parametry. Jejich přednostmi jsou především vysoká kvalita, jednoduchá montáž, snadná ovladatelnost (dvě ventilační polohy), téměř bezúdržbovost, vynikající poměr mezi kvalitou a cenou a v neposlední řadě nízké náklady na spotřebovanou energii při jejich aplikaci.

Napište komentář