Ta správná krycí plachta na bazén od Jaboru

Nepořádek na zahradě nemá rád nikdo. A když mát navíc bazén, staráte se přímo úzkostlivě o to, aby na jeho povrchu nezůstávaly žádné nečistoty. Jeden ze způsobů, jak toho - a nejen toho - docílit, je kvalitní krycí plachta, která vaši zahradní atrakci spolehlivě ochrání. Díky ní můžete neustálý lehký strach o bazén během pobytu na zahradě vypustit z hlavy, což je velmi uvolňující.

Prevence nečistot a pádů

Společnost Jabor, pro s.r.o. vyrábí krycí plachty na bazén ve velmi praktickém a kvalitním formátu. Krom toho, že chrání plochu bazénu před nečistotami - což je nasnadě - jsou také prevencí pádu zvířat nebo členů rodiny do prostor bazénu, což rozhodně oceníte.

Životnost a pevnost především

Portfolio naší firmy dovoluje klientům široký výběr rozměrů, tvarů, kotvení a dalšího příslušenství tak, aby výsledek nejlépe odpovídal právě vašemu bazénu. Jedno mají ale všechny společné a to je vysokopevnostní PVC, ze kterého jsou plachty vyrobeny. Je německého původu s gramáží 500 až 650 g/m2. Síla materiálu i preciznost zpracování plachty poskytují jistotu vysokého užitku a při správném použití letitou životnost - v průměru 10 - 15 let.

Provedení v kvalitě TOP

Tento typ krycí plachty na bazén je povrchově lakován, čímž je jeho údržba výrazně jednodušší. Vždycky má síto pro odtok vody a gumu na jednotlivých úchytech opatřených kolíky. Použitý materiál má špičkovou pevnost a snese zátěž do váhy 70 kg/1m2. Plachta je vyrobena zcela podle zadání našeho zákazníka. Cena zhotovení začíná na 400 Kč za 1m2.

Jednoduchá manipulace a vysoká pevnost

Díky zmíněným vlastnostem zvládne obsluhu TOP krycí plachty na bazén opravdu každý. Spojování samotného materiálu je prováděno vysokofrekvenčním svařováním. Je tak dosaženo dokonalé odolnosti výsledku vůči vodě a navíc je plachta i estetickým prvkem s vzhledem bez jakýchkoli rušivých prvků. Tím se tato krycí plachta na bazén stává nejen funkčním nástrojem, ale i reprezentativním prvkem zahrady.

EKONOMIK a BASIC

Dalšími způsoby provedení krycí plachty na bazén jsou EKONOMIK a BASIC. Oba již nejsou vybaveny jednotlivými kotvícími gumami, ale pouze jednu obvodovou. Ani jeden nemá - na rozdíl od TOP varianty - odtokové síto na vodu. Typ Basic nedisponuje ani povrchovým lakem a vyrábí se pouze jako obdélník podle zadaných rozměrů. Mají stejnou nejvyšší zátěž (50 kg na 1m2), liší se ovšem podle ceny. Ekonomik startuje na 350 Kč za 1m2, Basic na 250 Kč za 1m2. Basic varianta je určena zákazníkům hledajícím adekvátní kvalitu za přijatelnou cenu.

Máte zájem - zavolejte nebo napište

Kontaktujte nás na +420 732 193 430 nebo zavoláme my Vám. Případně napište na mail obchod@jabor.cz.

Publikováno: 03. 11. 2019

Kategorie: Zahrada

Autor: Alena Procházková