Jak ušetřit za stavební materiál?

Čeká vás rozsáhlejší rekonstrukce či dokonce stavba nového domu? Chcete-li výrazně ušetřit, nenechávejte nákup stavebního materiálu na stavební firmě. Ta si k ceně přirazí nemalou marži, čemuž můžete předejít tím, že se po všem potřebném poohlédnete ve stavebninách. A my vám prozradíme, proč se obrátit na levné pražské stavebniny, které provozuje společnost Bosta Holding a.s.

Stavebniny, nebo hobby market?

Možná vás napadlo, že zavítáte do nejbližšího hobby marketu, kde stavební materiál seženete také. To jistě ano, nicméně jen v omezeném zastoupení a obvykle i za výrazně vyšší ceny. Hobby markety sice lákají na všelijaké akce, ale v praxi jsou stavebniny v Praze levnější. Hlavním důvodem je ovšem kvalifikované poradenství, kterého se vám dostane jedině ve stavebninách. Zaměstnanci hobby marketů jsou snaživí, ale většinou nedisponují hlubšími znalostmi daného sortimentu. Ve stavebninách vám s výběrem ochotně poradí a doporučí vhodné řešení s ohledem na vaše potřeby. bosta

Proč nakupovat ve stavebninách Bosta?

Buďme však konkrétnější. V úvodu jsme zmínili stavebniny v Praze, které provozuje společnost Bosta Holding již od roku 1990. Nabídka čítá veškerý sortiment stavebního materiálu pro hrubou stavbu, rekonstrukce i menší opravy. Najdete v ní také stavební doplňky, sádrokartonový program, deskový materiál a samozřejmě i široké spektrum kvalitního pracovního nářadí. Vždy vám bude k dispozici kvalifikovaný personál, který vám o vybraném zboží poskytne veškeré informace a případně nabídne lepší variantu. Ceny jsou trvale velmi nízké a pro stále klienty jsou připraveny atraktivní slevy. Poslední kusy lze v doprodeji získat se slevou ve výši až 80 %. Navíc si nebudete muset lámat hlavu ani s dopravou – tu Bosta Holding zařídí až na místo stavby. Prodej stavebnin online a další informace najdete na www.stavebniny-bosta.cz.

Publikováno: 02. 02. 2016

Kategorie: Stavební materiály

Autor: Alena Procházková