Vybavení

Nábytek z masivu oživí Váš interiér

Skandinávský nábytek

Skandinávský nábytek pochází ze zemí Skandinávského poloostrova, tj. Norsko, Švédsko a Finsko. Oplývá jednoduchostí, elegancí, stylovou vytříbeností, kvalitním a precizním zpracováním, dlouhou životností, zdravotní nezávadností a nadčasovým designem, jež nestárne.

IDEA nábytek

Širokou nabídku sortimentu kvalitního, moderního, elegantního a luxusního skandinávského nábytku za přijatelné ceny pro každého zákazníka Vám nabízí spolehlivý prodejce IDEA nábytek s pobočkami v Modřicích, Praze, Průhonicích, Brně, Zlíně, Ostravě, Pardubicích, Teplicích, Znojmě a Zlíně a současně provozující internetový obchod IDEA nábytek. V nabídce této firmě najdete nábytek do ložnice (komody, komody masiv, skříně, skříně masiv, postele, postele masiv, matrace, rošty), obývacího (pokojové stěny, pohovky, křesla, sedací vaky, knihovny, knihovny z masivu, TV stolky, konferenční stolky) nebo dětského pokoje, jídelny (jídelní stoly, židle, kuchyně), předsíně (předsíňové stěny, botníky) a kanceláře (kancelářské židle, psací a PC stoly, psací a PC stoly masiv).

Skříně z masivu

Skříně z masivu jsou určeny do interiérů rodinných domů či bytů, penzionů, hotelů, chat a chalup. Praktické, prostorné a účelné skříně z masivu nejrůznějších designů, rozměrů a odstínů se vyrábí z borovicového, smrkového (v kombinaci s laminem) nebo dubového masivu (v kombinaci s dřevěnou dýhou). Jejich přednostmi jsou pevná konstrukce, bytelnost a odolnost materiálu, precizní zpracování, dlouhá životnost a zdravotní nezávadnost.

Postele z masivu

Jednolůžkové nebo dvoulůžkové postele z masivu s úložným prostorem nebo bez něho nejrůznějších designů, rozměrů, odstínů a doplňků jsou určeny do interiérů rodinných domů či bytů, penzionů, hotelů, chat a chalup. Vyrábí se z borovicového nebo smrkového masivu v lakovaném či nelakovaném provedení. Kvalitní postele z masivu Vám s pohodlnou matrací zajistí klidný a zdravý spánek a dokonalou relaxaci. Jejich přednostmi jsou pevná konstrukce, bytelnost a odolnost materiálu, precizní zpracování, dlouhá životnost a zdravotní nezávadnost.

Napište komentář